Przyłącz się do Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości!
Jeśli,

  • masz ukończone 16 lat, a nie skończyłeś lat 30,
  • interesują Cię sprawy Naszej Ojczyzny,
  • bliskie Ci są poglądy wyrażane przez Prawo i Sprawiedliwość,
  • nie są Ci obce sprawy młodego pokolenia,
  • chcesz, by Polska była krajem nowoczesnym, ale szanującym dorobek Twoich dziadków i pradziadków,
  • chcesz wraz ze swoimi Najbliższymi żyć w wolnym, zasobnym, sprawiedliwym i bezpiecznym kraju,
  • chcesz pomagać w budowie Solidarnej Polski, Polski zrównoważonego rozwoju i równych szans, bez sztucznych barier uniemożliwiających odnoszenie sukcesów osobistych,
  • chcesz Polski szanowanej w Europie i świecie

Bez względu na to czy jesteś: uczennicą, uczniem, studentką, studentem, absolwentką, absolwentem, masz pracę lub jak wiele Twoich Koleżanek i wielu Kolegów nie możesz jej znaleźć, lub znalazłaś, znalazłeś na emigracji, bez względu na status materialny Twój i Twojej rodziny, bez względu na to czy mieszkasz, pochodzisz z terenów wiejskich, małego miasteczka, czy dużego miasta,

Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości to miejsce na Twoją publiczną aktywność!
Jesteśmy organizacją, która skupia młodych ludzi przekonanych, że warto jest pracować dla dobra publicznego, że warto być Polakiem. Warto, żeby Polska trwała.

Tutaj spotkasz ciekawych ludzi, z którymi będziesz, mogła, mógł porozmawiać na wiele interesujących tematów, zdobywać nowe doświadczenia i podnosić kwalifikacje, brać udział w wielu interesujących wydarzeniach. To miejsce na poważne dyskusje o naszej przyszłości i przyszłości Naszego kraju. To Forum wymiany myśli, opinii pomysłów na sprawy Nas dotyczące.

Wśród nas są licealiści, studenci, doktoranci, osoby działające w samorządach i organizacjach studenckich, radni i radne samorządów różnych szczebli. Wiele naszych Koleżanek i Kolegów aktywnie działa w swoich środowiskach lokalnych.

Chcemy tworzyć środowisko młodych ludzi, którym nieobce są sprawy publiczne. Chcemy promować wśród młodych ludzi postawy obywatelskie, postawy troski o dobro wspólne. Działalność patriotyczna i pro – społeczna to nasza podstawa.

Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości skupia osoby, należące do środowiska młodzieżowego PiS. Działamy już od 2002 roku.

Obecnie Przewodniczącym Forum Młodych PiS Myszków jest ……