Prawo i Sprawiedliwość

#Dobra zmiana

Koncentrator tlenu dla SPZOZ w Myszkowie

Koncentrator tlenu dla SPZOZ w Myszkowie

Myszkowscy Radni Prawa i Sprawiedliwości oraz koalicyjnego ugrupowania Wspólny Powiat, pomagają tam, gdzie  wsparcie takie  jest najbardziej potrzebne. We wtorek, 21 kwietnia 2020 roku, podarowali  SPZOZ w Myszkowie nowoczesny koncentrator tlenu marki Philips, wraz z dodatkowym, niezbędnym wyposażeniem. 

Tę piękną, obywatelską akcję wsparcia myszkowskiej służby zdrowia, w trudnym czasie walki z pandemią koronawirusa,  przeprowadzili :  Piotr Kołodziejczyk – Starosta Powiatu w Myszkowie, Wojciech Picheta – Przewodniczący Rady Powiatu w Myszkowie, Zdzisława Polak – Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu w Myszkowie , Marlena Wiśniewska – Przewodnicząca Komisji Finansów Rady Powiatu w Myszkowie oraz Tomasz Załęcki – radny miasta Myszkowa.

Pan Starosta i Radni uznali, że w ten sposób najlepiej można pomóc w tej chwili lekarzom i pracownikom służby zdrowia ofiarnie walczącym z epidemią oraz  pacjentom, ofiarom koronawirusa. 

Tradycyjnie też, wyżej wymienieni darczyńcy złożyli serdeczne podziękowania służbom medycznym SPZOZ-u w Myszkowie za ich  trudną i wymagającą pracę, którą świadczą w trosce o zdrowie mieszkańców. 

Podkreślić należy, że  jest to już kolejna akcja pomocowa środowiska Prawa i Sprawiedliwości, wspierającego ofiarnie  myszkowską służbę zdrowia i mieszkańców powiatu myszkowskiego w walce z koronawirusem.