Prawo i Sprawiedliwość

#Dobra zmiana

Powiat myszkowski -radny Tomasz Ośmiałowski

Powiat myszkowski -radny Tomasz Ośmiałowski

W dniu 12 lipca 2019 roku, radny powiatu myszkowskiego – Pan Tomasz Ośmiałowski złożył kolejną interpelację dotyczącą programu ” Moje Boisko – Orlik 2012 ” . Poniżej przedstawiamy zarówno samą interpelację, jak i odpowiedź władz na to pismo.


W dniu 4 lipca 2019 roku, radny powiatu myszkowskiego – Pan Tomasz Ośmiałowski złożył kolejną interpelację dotyczącą tym razem programu ” Moje Boisko – Orlik 2012 ” . Poniżej przedstawiamy zarówno samą interpelację, jak i odpowiedź władz na to pismo.


W dniu 4 lipca 2019 roku, radny powiatu myszkowskiego – Pan Tomasz Ośmiałowski złożył interpelację dotyczącą ilości przestępstw i wykroczeń w regionie myszkowskim . Poniżej przedstawiamy zarówno samą interpelację, jak i odpowiedź władz na to pismo.


W dniu 11 marca 2019 roku, radny powiatu myszkowskiego – Pan Tomasz Ośmiałowski złożył interpelację dotyczącą bezpieczeństwa na drogach powiatowych. Poniżej przedstawiamy zarówno samą interpelację, jak i odpowiedź władz na to pismo.


W dniu 16 stycznia 2019 roku, radny powiatu myszkowskiego – Pan Tomasz Ośmiałowski złożył interpelację dotyczącą Szpitala Powiatowego w Myszkowie . Poniżej przedstawiamy zarówno samą interpelację, jak i odpowiedź władz na to pismo.